У далеку прогулянку містом з малою дитиною і візком: їхати чи краще й не пробувати?

П’ятниця – ранок. «Промінчики сонця у вікно» і всю іншу романтику я пропустила. Прокинулася дуже рано, дуже швидко і дуже тихо.

Повернувшись додому після відпустки, я себе щось зовсім берегти перестала. Раніше, якщо хотіла іти кудись далі, ніж «300 метрів» від рідної вулиці, то вже обов’язково мав підвозити чоловік. А тепер мене підмінили. Тепер мені не ліньки прокинутися рано, щоб зібрати велику сумку, наготувати на весь день їду (з собою) і поїхати з малюком гуляти дааалеко в місто )) Самі, з візком, на метро і маршрутках.

Назва «Пікнік для мам» прозвучала заманливо і ми поїхали на ВДНГ.

Маршрутка.
Я дуже хотіла – і вона приїхала майже пуста, з хорошими людьми, які допомогли з візком. Ну звісно дорога непроста. Але! Так, я усміхалася і жартувала, щоб і самій було легше і, щоб добрий водій у хорошому настрої терпляче чекав 3 хвилини спершу, коли ми «завантажувалися», а потім – коли «вивантажувалися» )))

Пішохідний перехід.
Відстань між колесами нашого візка не мала нічого спільного з запропонованим з’їздом на сходах. Я гарненько склала сумки на візок. Чекаю «міцні руки», нема куди діватися. Можу сказати, що здебільшого біля ВДНГ ходять дівчата )))) І тут .. Піднімається сходами претендент-МРІЯ!! Хлопчина – супер спортивний! Побачив нас «в очікуванні» і сам підійшов. А за ним одразу підійшов ще чоловік старшого віку і впевнено до хлопця сказав: «Я допоможу тобі»! )) Ура! Ми подякували і поїхали далі.

Майстер-клас.
Формат – мами зайняті своєю темою, а діти поруч мають чим цікавим займатися. Цього разу ми пройшли цей тест! )) Три години! Ми були разом з малюком, і, водночас, кожен з нас був «для себе»! Мамочки, якщо Ви хочете відвідати будь-яку подію разом з дітьми і вагаєтеся: «а чи складно, а чи витримає малюк, а що як захникає?» і тд – СПРОБУЙТЕ такий формат. Було приблизно 15 мам, деякі і з двома дітьми – і все гарненько пройшло.

Обід.

Все ж ці всі ранішні події, напевно, тримали мене у міцному тонусі. Коли ми поїли в обід, я ніби «видихнула» … і очі закриватися почали не тільки в малечі. Ну просто .. от засну зараз посеред міста на лавці і все… Не довго думаючи, ми пішли до басейну. Впали обоє на лежак і заснули ))) А коли прокинулися – виявилося, що проспали свій ліміт часу! Це мене підняло за одну секунду «на рівні ноги».

А ввечері нам повезло, і додому нас забрав тато ))

Субота.
Натхнення не покинуло мене і ми поїхали з малюком гуляти в Парк Перемоги. Цього разу додався переїзд у метро. В останню мить я вирішила – візок залишаю вдома. А оскільки дорога довга, то обідній сон був у малечі в мене на руках у метро, а потім у маршрутці.

Неділя.
Так, за ці два дні я втомилася. Втомлена, але щаслива! )) Мені сподобалися всі наші пригоди, і у сина – море вражень! І в неділю я спокійно дозволила собі відпочивати на рідненькій дитячій площадці.

Ми перепочили і завтра вдвох поїдемо вчитися готувати пастилу ))

Якщо є бажання – не вагайтеся! Пробуйте їхати самі з малечою на різні цікаві заходи. Так, це може бути не просто, але водночас дуже радісно! ))

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s